Kable Laboga w puli nagród

By admin 2 Min Read

Do puli nagród konkursu Gitarowy TOP dołączyły kable firmy LABOGA.

Kable produkowane są ręcznie w firmie Adama Labogi. Stosuje się je do wszystkich instrumentów, takich jak, np. gitary elektryczne, basowe, elektro-akustyczne, organy w połączeniu z wszystkimi wzmacniaczami, efektami itp. Objęte są dwuroczną pełną gwarancją.

Wszystkie połączenia należy wykonywać zgodnie z opisem na wtykach kabla (strzałka) – w kierunku od źródła dźwięku do odbiornika. Najprostszym przykładem jest przypadek podłączenia gitary do wzmacniacza; źródłem jest tutaj gitara, a odbiornikiem wzmacniacz. Tę samą ideę stosuje się dla wszelkich połączeń między urządzeniami, np. w pętli efektów, między efektami itp.

Kable te robione są w różnych konfiguracjach długości i rodzaju wtyków jack: kątowych (łamanych) lub prostych. Do wyrobu stosujemy najlepsze materiały. Przewód wykonywany jest na nasze specjalnie zamówienie. Jest on zrobiony z beztlenowej miedzi z dodatkiem srebra. Posiada pleciony ekran, dzięki czemu charakteryzuje się brakiem efektu mikrofonowania oraz dużą skutecznością ekranowania. W rezultacie przydźwięk sieciowy nie jest słyszalny nawet w skrajnych warunkach pracy. Do lutowania używana jest specjalna cyna z dodatkiem srebra.

Użyte rozwiązania powodują, że kabel ma małą pojemność i tłumienność. Dodatkowo zewnętrzna powłoka ochronna wykonana jest z materiału, który zapobiega zbytniemu skręcaniu się przewodu oraz zwiększa odporność na załamania. Mimo to zastosowano podwójne zabezpieczenie przewodu w newralgicznym miejscu, jakim jest łączenie z wtykiem. Znacznie poprawiło to żywotność kabla.

Używamy wyłącznie wtyków jack amerykańskiej firmy G&H.

Do każdego kabla dołączone jest mocowanie w postaci rzepu. Pozwala to na łatwe i szybkie zwinięcie kabla. Średnica przewodu wynosi 7 mm.

laboga 0,5m_L-L

laboga 3m_p-p_neon_orange_in_uv kopia

Laboga 6m_P-P

Share This Article
Impressive Mobile First Website Builder
Ready for Core Web Vitals, Support for Elementor, With 1000+ Options Allows to Create Any Imaginable Website. It is the Perfect Choice for Professional Publishers.