Czy LTD H3-1000FR Metallic Silver to gitara, która Cię zaskoczy?

By Gitarowy Top 2 Min Read

W tym roku firma LTD wprowadziła na rynek nową wersję gitary elektrycznej H3-1000FR, wyróżniającą się nie tylko wykończeniem w kolorze Metallic Silver, ale również zmodernizowanymi przetwornikami.

Konstrukcja i materiały

LTD H3-1000FR Metallic Silver nawiązuje do klasycznego modelu ESP Horizon-3 dzięki mahoniowemu korpusowi, który zapewnia wygodny dostęp do najwyższych progów. Konstrukcja set-thru z trzema częściami szyjki z klonu o profilu Extra Thin U oraz podstrunnicą z Macassar Ebony z 24 progami XJ ze stali nierdzewnej (o zmiennym promieniu i menzurze 25,5 cala) gwarantuje komfort gry i trwałość instrumentu.

Przetworniki i elektronika

Nowa wersja gitary wyposażona została w dwa przetworniki Seymour Duncan: APH-1N przy szyjce oraz Custom 14, specjalnie zaprojektowany dla ESP, przy mostku. Użytkownik ma do dyspozycji 3-pozycyjny przełącznik oraz pokrętła VOLUME i TONE. Wbudowany w pokrętło TONE przełącznik pozwala na rozłączanie cewek humbuckerów, co zwiększa wszechstronność brzmieniową instrumentu.

Wykończenie i osprzęt

Mostek Floyd Rose 1000SE, klucze Grover oraz standardowe zaczepy na pasek zapewniają stabilność stroju i wygodę gry. Charakterystyczne srebrne, metaliczne wykończenie gitary kontrastuje z czarnym osprzętem, co nadaje jej elegancki i nowoczesny wygląd.

Brzmienie

W prezentacji Blue Wilding szczegółowo omawia cechy modelu LTD H3-1000FR Metallic Silver oraz demonstruje jego brzmienie, które z pewnością przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom.

Zapraszamy do obejrzenia klipu, aby poznać pełne możliwości tego wyjątkowego instrumentu:

Nowa wersja LTD H3-1000FR Metallic Silver łączy w sobie innowacyjne rozwiązania i klasyczny design, co czyni ją atrakcyjną propozycją dla gitarzystów poszukujących instrumentu o wysokiej jakości brzmienia i wykończenia.

Share This Article
Impressive Mobile First Website Builder
Ready for Core Web Vitals, Support for Elementor, With 1000+ Options Allows to Create Any Imaginable Website. It is the Perfect Choice for Professional Publishers.